DU Recorder Live

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.9 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Screen Recorder & Video Editor
HD video desteği sunan DU Recorder Live uygulaması ihtiyaç duyduğunuz her şeyi basit bir halde dönüştürüyor!

Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından tercih edilen DU Recorder Live uygulaması; yüksek kalitede videolar çekmenize yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri anlaşılabilir ve basit bir şekilde kullanıcılarına sunan bu uygulamada sabit ve akıcı bir ekran kaydı yapabilirsiniz.

Kolay kayıt yapmanıza yardımcı olan DU Recorder Live uygulamasında aynı zamanda video görüşmelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kaliteli ekran kaydedici olan bu uygulama; ekran resmi alma, video kaydetme, video düzenleme gibi çeşitli özelliklerle root gerektirmeden oyun videoları, video görüşmeleri, canlı gösteriler ve daha fazlası için kolay kayıt yapmanızı sağlar.

Popüler mobil oyun videolarını da kaydedebileceğiniz bu uygulama sayesinde aile ve arkadaşlarınızla yaptığınız görüntülü aramaları ve Twitch ile Periscope üzerindeki popüler programları da kaydedebilirsiniz!

HD video desteği sunan DU Recorder Lice uygulamasında yüksek çözünürlük, kare hızı ve bit hızı gibi özellikler de bulunuyor. Aynı zamanda kaydı durdurma/kayda devam etme gibi fonksiyonel özelliklerin yanı sıra ön kamerayı etkinleştirme, dış sesi kaydetme gibi özelliklerde uygulamanın içerisinde yer alıyor.

Pek çok video düzenleme fonksiyonu bulunan uygulamada en iyi videoları oluşturabilmek için video düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz.

Sizde DU Recorder Live uygulamasını cihazınıza yükleyin, en iyi videoları oluşturun!

 

DU Recorder Live indir
DİĞER SÜRÜMLER