DU Recorder Live

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.9 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Yan Zhang
Yüksek kalitede videolar çekmenize yardımcı olan DU Recorder Live uygulaması milyonlara kişi tarafından tercih ediliyor!

Kolay kayıt yapmanıza yardımcı olan DU Recorder Live uygulamasında aynı zamanda video görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli ekran kaydedici olan bu uygulama; ekran resmi alma, video kaydetme, video düzenleme gibi çeşitli özelliklerle root gerektirmeden oyun videoları, video görüşmeleri, canlı gösteriler ve daha fazlası için kolay kayıt yapmanızı sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz her şeyi basit bir hale dönüştüren DU Recorder Live uygulamasında sabit ve akıcı bir ekran kaydı yapabilirsiniz. Popüler mobil oyun videolarını da kaydedebileceğiniz bu uygulama sayesinde aile ve arkadaşlarınızla yaptığınız görüntülü aramaları ve Twitch ile Periscope üzerindeki popüler programları da kaydedebilirsiniz!

Yüksek çözünürlük, kare hızı, ve bit hızı gibi özellikleriyle HD video desteği sunan bu uygulamada kaydı durdurma/kayda devam etme gibi özelliklerin yanı sıra ön kamerayı etkinleştirme, dış sesi kaydetme gibi özelliklerde bulunuyor.

Kullanımı oldukça kolay olan DU Recorder Live uygulamasının pek çok video düzenleme fonksiyonu da vardır. Daha iyi videolar oluşturabilmeniz için size yardımcı olabilecek bu uygulamada videolarını kırpabilir, birleştirebilir veya sesini ayarlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz videolarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabileceğiniz DU Recorder Live uygulamasını sizde hemen şimdi cihazınıza yükleyin!

DU Recorder Live indir
DİĞER SÜRÜMLER